Saules aizsargplēves

Vērtēt šo objektu
(15 balsis)

Saules aizsargplēves ir speciāli paredzētas, lai risinātu problēmas, kas saistītas ar saules staru intensitāti.

Temperatūras kontrole

Interjers var sakarst līdz temperatūrai, kas vasaras periodā nav ērta cilvēkiem, bet dažkārt var būt pārāk vēsi ziemā. Logu spoguļplēves noņem šīs galējības un uztur patīkamu atmosfēru telpās. Tas ir ļoti svarīgi aptiekām, medicīnas noliktavām, pārtikas preču veikaliem, pārtikas rūpniecības ražotnēm, skolām utt.

Atspīdumi

Atspīdumu novēršana, kas traucē normālu datora lietošanu un televīzijas programmu skatīšanos. Spēcīga gaisma var būt liela problēma acīm. Logu tonējošās plēves pasargā no noguruma, acu sasprindzinājuma, paaugstinot darba produktivitāti, novēršot nepieciešamību aizvērt aizkarus vai žalūzijas.

Energoefektivitāte

Logu siltumenerģijas taupīšanas plēves samazina apkures sistēmu izmaksas ziemā un gaisa kondicionēšanu vasarā. Tādējādi Jūs sniedzat savu ieguldījumu dabas aizsardzībā.

Aizsardzība no izbalēšanas

Interjera un priekšmetu aizsardzība no izbalēšanas, kas ir ļoti svarīgi muzejiem, veikaliņiem, kosmētikas veikaliem, mēbeļu veikaliem utt.

Ziemas dārziem

Pieaugošā ziemas dārzu popularitāte ir atklājusi problēmas ar pārmērīgu siltuma atdevi no jumta stiklojuma. Saules aizsargplēves var izmantot, lai atstarotu nevēlamu siltumu un spilgtu gaismu, kas nelabvēlīgi ietekmē augus.

Drošs stikls

Pie jebkuras plēves uzstādīšanas stikls kļūst izturīgs pret stikla lauskām - drošs. Tas ir ļoti svarīgi cilvēku pārpildītās vietās, kur ir mazi bērni - skolās, bērnudārzos, sporta centros utt.

Vienpusēja necaurredzamība

Aizsardzība pret novērošanu, citu māju, dzīvokļu, biroju ziņkārīgajām acīm. Tonētām plēvēm, spoguļplēvēm piemīt vienpusēja redzamība dienas laikā. Atrodoties daudzdzīvokļu ēku, biroju, apsardzes telpu pirmajā stāvā, Jums nevajadzēs izmantot aizkarus vai žalūzijas. Jūs varēsiet baudīt ainavu skatus aiz loga.

Vienkārša aprūpe

Visām mūsu plēvēm piemīt slānis, kas aizsargā no mehāniskiem bojājumiem. Viegli mazgājas ar jebkādiem logu tīrītājiem un neuzkrāj putekļus, atšķirībā no aizkariem.